Wolontariat

Nasi wolontariusze:

Koci Wujek – zajmuje się kotami już baaardzo długo, buduje kocie budki i rozstawia na osiedlach, dokarmia, łapie koty na kastrację, czy na leczenie. Nam właśnie pomaga w łapaniu dzikusów na kastrację, czy na leczenie. Udostępnia naszym kotom miejsce, gdzie bezpiecznie mogą dochodzić do zdrowia, czy po kastracji czy po chorobie. Podopieczni mogą też w spokoju czekać na swój wymarzony domek adopcyjny już na zawsze. Jego budki zabezpieczają bezdomniaki przed zimą. Naprawia istniejące i codziennie dba o ich mieszkańców.

Sługus – to dzięki Kociemu Wujkowi pokochała i poznała koty. Zajmuje się tymi zwierzakami, wozi do weterynarza, poznaje ich zachowania, język i potrzeby. Poświęca im czas, mizioli, rozmawia i oswaja także dzikusy. Wozi kociambry do domów adopcyjnych. Pomaga innym ludziom zrozumieć kocie zachowania. Jeśli trzeba, wychowuje maluchy, gdy są bez kociej matki. Ale także towarzyszy podopiecznym w ostatniej drodze na Ziemi i przeprowadza je za Tęczowy Most- trzymając za łapkę.

Małgosia Chrzaniuk – Zajmuje się public relations. Pozyskuje fundusze i sponsorów dla Naszej Fundacji. Dokarmia również nasze 12 bezdomnych, wolno żyjących kotów.

Anna Ptaszyńska – kobieta, która mega kocha koty, wiele już z nimi przeżyła i zna się na wielu kocich sprawach. Nam pomaga od „zawsze”, jak jeszcze nie byliśmy fundacją. Ogłasza naszych podopiecznych, rozmawia z ludźmi i szuka super domków. Przeprowadza wywiad lepszy niż służby specjalne, by nasze koty trafiły do odpowiedzialnych I świadomych osób. Podpowiada także co będzie najlepsze dla kota w nowym domku.

Starsza Sługus – Kobieta której życie nie oszczędziło i może właśnie dzięki temu ma otwarte serce na braci mniejszych potrzebujących naszej opieki i wsparcia. Mimo poruszania się na wózku, jest niezwykle aktywna i wozi naszych podopiecznych na wizyty oraz zabezpiecza nowych podopiecznych.

Młodsza Sługus – pomaga przy kotach, szczególnie młodziutkich. Wychowuje i przytula jak starsza kocia siostra. Dla Kokosowego Domu prowadzi Instagram.

Seweryn Pobudkiewicz – bardzo nam pomaga. Dzięki niemu, wszyscy nasi podopieczni zostali za-chipowani i są dziś zarejestrowani w bazie safeanimal.eu . Od lat wykonuje bardzo profesjonalne osiatkowanie balkonu, okna i woliery. Więc jeśli szukasz kogoś kto zabezpieczy Twoje okna i balkon, to właśnie Seweryn ma w tej kwestii równie ogromne doświadczenie co serce. Serdecznie polecamy siatkinabalkon365.pl

Magdalena Harmidomska – zna się świetnie na internecie i prowadzi dla Kokosowego Domu stronę internetową pro bono.