Henio, Brutus i Lola

Lola- kotka ,razem z braćmi trafiła pod opiekę fundacji. Gdy już podrosła i mogła iść do swojego domku, rozchorowała się poważnie. Rozpoczęliśmy leczenie dziewuszki u nas, ale wielka miłość i podobne przejścia sprawiły, że Lola kurację kończyła w swoim domu adopcyjnym. Asia tak zauroczyła się  kicią, że nie przerażał jej stan zdrowia kotki. Obecnie Lola jest zdrowa i szczęśliwa w swojej rodzinie. Ma ludzką siostrę i psią towarzyszkę, od której nauczyła się aportować.

Brutus – 23 października Brutus pojechał do swojego domku Brutus, ma teraz 2 starszych kocich braci i jednego ludzkiego Wszedł do domu jak do siebie.
Życzymy całej rodzince wszystkiego najlepszego, dużo miłości, tulasków, pysznotek i zabaw

Henio – Podrósł i znalazł swój domek, miał tam kociego brata. Jednak jego opiekun trafił do szpitala. Nie wiemy co się zadziało, ale Henio pobiegł za Tęczowy Most

23 października do swojego domku pojechał Brutus, ma teraz 2 starszych kocich braci i jednego ludzkiego Wszedł do domu jak do siebie. Życzymy całej rodzince wszystkiego najlepszego, dużo miłości, tulasków, pysznotek i zabawy.

Ubiegłej soboty, rodzina wracając z festynu usłyszała miauczenie przy drodze. Z krzaków wybiegły do nich 3 maluszki. Kocięta mają około 3 tygodni. Są to dwa czarne kocurki i czarno-biała koteczka. Kocięta prawdopodobnie zostały podrzucone w krzaki. Są udomowione i lgną do człowieka i nigdzie w pobliżu nie udało się odnaleźć mamy maluszków.

Dziś kocięta zostały przez nas odebrane i właśnie jedziemy do Lecznica Weterynaryjna SweetVet Słodki & Mucha

Dziękujemy rodzinie która znalazła maluchy za opłacenie wizyty weterynaryjnej kociąt oraz nadanie im imion.

Henio, Brutus oraz Lola będą gotowi aby zamieszkać z nowymi opiekunami gdy ukończą młodzieńcza rutynę profilaktyczną

Odrobaczanie, szczepienie oraz chipowanie. W tym miejscu pragniemy podziękować jak zawsze Siatkinabalkon365.pl za chipy, dzięki którym wszystkie kokosowe futerka są rejestrowane w bazie Safe Animal.

Jeśli możesz nas wesprzeć

– karmą suchą / mokrą
– żwirkiem kukurydzianym
– vetomune Vet Expert (preparat wzmacniający odporność, ogromnie wartościowy dla maluchów nie mających dostępu do madczynego mleka)

Będziemy ogromnie wdzięczni